Gezi Aracı

Özel gezi araçlarımız ile Festival, Kortej, Temalı organizasyonlar, sünnet, evlilik gibi tüm organizasyonlarınızda müzikli, davul zurnalı olarak özel gezi planı yapabilirsiniz. Düğünlerinizde ve özel günlerinizde kiralayabileceğiniz jeep ve nostaljik araçlarımız aynı zamanda film tv ve dizi çekimlerine kiralanmaktadır.

 

Üstü açık araçlarımız ile yazın keyfini çıkarın. İster saaatlik, ister, günlük isterseniz haftalık olarak kiralayabilir. Alaçatı ve Çeşme’nin dokusunu nostaljik araçlarımızla yaşayabilirsiniz.

Sesli yayın aracı olarak da hizmet verdiğimiz aracımız ile hem görsel bir etki hemde işitel bir etki yaratabilirsiniz. Fotoğraf çekimi, gezi, özel organizasyon, reklam ve tanıtımlarda kullanabileceğiniz gibi, keyif ve eğlence amaçlı olarakta kullanabilirsiniz. Aracımız Tur olarak kira bedeli 500 tl olup, güzergah ve mesafeye göre fiyat bilgisi alınız. Özel aracımızın romörkü 9 kişilik olup, emniyet kemer sistemi mevcuttur. Aracımızda 1 şöför artı 3 kişi olarak toplam aynı anda 13 kişiye hizmet verebilmektedir. İstenildiği takdirde rehberli çevre gezileri organize edilebilmektedir. Otelinizden veya evinizden misafirlerinizi Çeşme ve Alaçatı’nın her noktasına transfer edebileceğimiz aracımız ile keyifli yolculuklar sizleri beklemektedir.